Informations

HIATUS (25.7. 2015 - 1.8. 2015)

24. července 2015 v 11:20 | (c) firestoneart | Roxy

Cítím se fakt blbě, když jsem nic pořádně nepřidala a hned zase odjíždím pryč :DD. Jinak se chci omluvit předem, protože nevím jak to bude v sprnu s článkama, protože těch akcí tam mám docela hodně. Chtěla bych v sprnu ještě stihnout otevřít objednávku grafiky. A chystám jeden projekt, který by měl být zveřejněný až v září kvůli nedostatku času. :) Doufám, že se vám bude líbit. :) Omlouvám se za docela krátký článek, ale dneska od rána je mi tak nehorázně blbě. Bolí mě strašně břicho a hlava takže tento článek se mi psal strašně těžko.. Doufám, že si zase ode mne trochu odpočinete a já doufám, že dneska neskočím z okna. Mějte se tu pěkně a já si du pro další paralen.

Jinak zase budu na asku nebo na fb, tak kdyby jste něco potřebovali tak stačí napsat :)

HIATUS (4.7. 2015 - 11.7. 2015)

3. července 2015 v 14:22 | (c) firestoneart | Roxy

Dávám týdenní hiatus, protože jedeme na dovolenou, kde asi nebude čas něco přidávat na blog. Nevím co bych ještě k tomu napsala, protože si myslím,že to určitě chápate. Kdyby někdo chtěl vědět kam jedeme,tak jedeme do Jeseníků, přímo na Dolní Moravu. :) Objednané designy, by měly být určitě do dvou týdnů. :) Kdyby někdo něco chtěl, tak budu určitě na asku a na facebooku. :)

Vyhodnocení objednávky designů (23.6.-30.6.)

1. července 2015 v 21:27 | (c) firestoneart | Roxy

Tak konečně jsem se dostala k vyhodnocení objednávky. Fakt se omlouvám, protože jsem ji chtěla přidat už dopoledne, ale jaksi jsem musela dost uklízet, tak nějak potom nezbyl čas. Vybrala jsem 4 blogy. Kdyby někdo chtěl design udělat až později,tak mi napište na ask nebo na e-mail. Nevím jestli stihnu udělat nějaký design ještě tento týden, protože v sobotu ráno odjíždíme na dovolenou.

Otevření objednávky Designů (23.6.-30.6.)

23. června 2015 v 13:42 | (c) firestoneart | Roxy

Jako takové menší překvapení jsem rozhodla na týden otevřít objednávku designů, která bude 1.7. vyhodnocena. :) Budu vybírat max. 5 blogů, protože to chci stihnout dodělat do té doby než odjedeme na dovolenou (4.7.)

ORDER DESIGN

Official Open!

21. června 2015 v 11:08 | (c) firestoneart | Roxy

Tímto článek bych chtěla tak formálně otevřít tento blog! Mnozí si určitě kladete otázku: "Když si se chtěla vrátit, tak proč ne na NEONCOLORS?" No psala jsem to i na asku. Na NC bývalo dobře, jenomže tu bylo tolik neblahých "konců", že člověk jako já se bojí obnovit takový blog jako je právě NC... Tak jestli byli tady nějací, kteří mne postrádali, tak jsem zpět v celé své kráse! Nabyta dojmem, že tento blog úspěšný jako Neoncolors a že pojede NONSTOP (až na pár hiastusů kvůli dovoleným apod.) Tímto bych vás chtěla zde přivítat (a už nevím co psát,protože já takovéto články, prostě psát neumím) a doufám,že se vám zde bude líbit, tak jako na Neoncolors!

FACEBOOK

 
 

Reklama